Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Trwa proces tworzenia nowej Strefy Płatnego Parkowania

W pierwszym kwartale 2018 roku zostanie uruchomiona Strefa Płatnego Parkowania. Miasto wytyczy SPP jedynie w ścisłym centrum miasta i przy urzędach, czyli tam gdzie niezbędna jest rotacja miejsc.

W trakcie obrad radnych Rady Miejskiej i Rady Powiatu przyjęte zostały uchwały w zakresie obsługi płatnego parkowania na drogach powiatowych przez Gminę – Miasto Tomaszów Mazowiecki. Administratorem Strefy Płatnego Parkowania będzie Miejski Zakład Komunikacyjny w Tomaszowie Mazowieckim. Spółka przygotowuje się do zakupu 23 nowych parkomatów posiadających funkcje płatności gotówką i kartą płatniczą.

Posiadacze Karty Tomaszowianina będą mogli nabyć abonament Parking + uprawniający do ulg w opłatach w Podstrefie A i bezpłatnego parkowania w Podstrefie B. Szczegółowe informacje na temat zmian w Strefie Płatnego Parkowania znajdą się na oficjalnej stronie internetowej miasta www.tomaszow-maz.pl

 

 

 

 

 


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij