Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Trwa budowa boiska przy „trzynastce”

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 od przyszłego roku będą mogli cieszyć się z nowego, wielofunkcyjnego boiska. Tuż przy nim powstanie też bieżnia lekkoatletyczna.


boisko SP 13 budowa

Prace rozpoczęły się w październiku br. Inwestycja obejmuje budowę szkolnego wielofunkcyjnego boiska wraz z bieżnią lekkoatletyczną o nawierzchni poliuretanowej typu 2S. Wykonane zostaną również boiska boczne do siatkówki, skocznia w dal, odwodnienie, oświetlenie, piłkochwyty, mała architektura. Woda opadowa będzie magazynowana w zbiornikach podziemnych, a następnie wykorzystywana do podlewania terenów zielonych.

Zadanie realizowane jest w cyklu dwuletnim (w latach 2019-2020). Zakończenie prac planowane jest na czerwiec 2020 roku. W bieżącym roku zostaną wykonane prace ziemne, instalacyjne, odwodnienie. Wartość zadania to 1 390 000 zł.  Wykonawcą jest firma RS Inwestycje z Piaseczna.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij