Tomaszowska Wiosna zakwitnie po raz kolejny

20 maja odbędzie się jubileuszowy 50- ty Ogólnopolski Integracyjny Konkurs Piosenki „Tomaszowska Wiosna”. Artyści wystąpią o godz. 10 w sali kina „Włókniarz”.

Tomaszowska Wiosna zakwitnie już po raz 50- ty

Konkurs poprzedziły powiatowe przesłuchania w ramach „Tomaszowskiego Przedwiośnia”. Ich laureaci oraz wokaliści, duety i zespoły z całej Polski zaprezentują się podczas przesłuchań w sali kina „Włókniarz” 19 maja w godzinach 09.00- 18.00.

Patronat nad konkursem objęli: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Starosta Powiatu Tomaszowskiego Mirosław Kukliński, Prezydent Miasta Tomaszowskiego Marcin Witko. Z kolei partnerami i sponsorami konkursu są: Centrum Sportowo- Turystyczne ROMSTOM, Ceramika Paradyż, Hotel KRUK, Restauracja Nowy Port, firma OL-MA oraz BEL- POL Vitamin Shop. Organizatorem jest Młodzieżowy Dom Kultury.