Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Tomaszowianin finalistą etapu ogólnopolskiego Olimpiady Teologii Katolickiej

 III  ogólnopolski etap XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej, organizowany przez Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie odbył się 5-7 kwietnia w ośrodku konferencyjno – rekolekcyjnym w Porszewicach k. Łodzi. W tym roku współorganizatorem była Archidiecezja Łódzka. Michał Osowski uczeń 3 klasy gimnazjum ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Mazowieckim reprezentował nasze miasto i naszą diecezję.

Ostatecznie nasz reprezentant uzyskał tytuł finalisty na etapie ogólnopolskim. Mimo, że Michał jest w klasie 3 gimnazjum musiał rywalizować  z młodzieżą ze szkół średnich z całej Polski. Ucznia do konkursu przygotował katecheta Marcin Rybak. Michałowi gratulujemy i życzymy sukcesów w etapie ogólnopolskim w konkursie „Papież Słowianin”, którego ogólnopolski etap odbędzie się 18 maja w Lublinie.


 

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij