Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-12-28

Tomaszów nadal w Łódzkiej Wojewódzkiej Radzie Pożytku


Z początkiem grudnia została przeprowadzona procedura zgłaszania kandydatur na członków III kadencji Łódzkiej Wojewódzkiej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Na przedstawiciela tomaszowskich organizacji pozarządowych został zgłoszony Piotr Malczewski, uzyskując  poparcie 12 lokalnych stowarzyszeń i fundacji.

 

 

Ponieważ w Radzie zasiada 14 przedstawicieli wskazanych przez organizacje pozarządowe Urząd Marszałkowski nie przewiduje przeprowadzania kolejnego etapu procedury – głosowania, ponieważ taka sama liczba kandydatów została zgłoszona.


Swoich przedstawicieli do ŁWRDPP wskażą także Wojewoda oraz Sejmik Województwa Łódzkiego. Po otrzymaniu decyzji tych podmiotów Marszałek może dokonać powołania nowego składu Rady, co najprawdopodobniej nastąpi w lutym 2016 roku.


Piotr Malczewski jest przedstawicielem Ligi Obrony Kraju i Związku Strzeleckiego „STRZELEC” Organizacji Społeczno-Wychowawczej Jednostki Strzeleckiej 1002 im. mjr Rudolfa Majewskiego ps. LEŚNIAK.
Przypomnijmy, że w dotychczasowej kadencji przedstawicielem tomaszowskiego sektora pozarządowego był Rafał Piekarski ze Społeczności Chrześcijańskiej TOMY.
Gratulujemy chęci zaangażowania się w pracę społeczną na rzecz NGO. Liczymy tym samym na wsparcie w rozwoju dobrych relacji międzysektorowych oraz współpracę z Miejską Radą Działalności Pożytku Publicznego w Tomaszowie Mazowieckim.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij