Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Tomaszów Mazowiecki z certyfikatem „Wzorowa Gmina”

Certyfikatem „Wzorowa Gmina” wyróżniono Tomaszów Mazowiecki podczas gali w Pałacu Poznańskich w Łodzi. Nagrodę „Lider Sportu” odebrał prezydent Marcin Witko.

Wzorowa Gmina

Do konkursu „Wzorowa Gmina” nominowanych zostało 15 samorządów z województwa łódzkiego. Tytuły rozdano w piątek (4 listopada) podczas gali w Pałacu Poznańskich w Łodzi. Oceny i weryfikacji samorządów nominowanych do konkursu dokonała kapituła.

Tomaszów Mazowiecki otrzymał certyfikat „Wzorowa Gmina” w kategorii sport. Władze miasta realizują szereg przedsięwzięć sportowych, które przekładają się na budowę pozytywnego wizerunku, rozwój gospodarczy, a przede wszystkim integrują mieszkańców. Od 2015 roku na działania i inwestycje w tym zakresie miasto przeznaczyło już blisko 11 mln zł. Wiosną 2017 roku, w Tomaszowie Mazowieckim zakończy się budowa pierwszej w Polsce, wielofunkcyjnej, krytej Hali Lodowej. To strategiczna inwestycja Ministerstwa Sportu i Turystyki. Nagrodę „Lider Sportu” podczas gali odebrał prezydent Marcin Witko.

Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Europa Press przy współudziale Urzędu Wojewódzkiego, Urzędu Marszałkowskiego i Związku Powiatów Polskich.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij