• Data opublikowania: 2017-03-20

Tomaszów Mazowiecki na targach "Na Styku Kultur"

W miniony weekend w hali Expo-Łódź, spotkali się miłośnicy podróży oraz poszukujący wakacyjnych ofert i inspiracji sprzyjających planowaniu rodzinnych wycieczek, majówek i wyjazdów weekendowych. W trakcie targów Regiony Turystyczne "Na Styku Kultur" zwiedzający mogli zapoznać się m.in. z atrakcjami Tomaszowa Mazowieckiego.

FOTO

Stoisko Tomaszowa Mazowieckiego cieszyło się dużym zainteresowaniem  zwiedzających, którzy mogli m.in. spotkać się ze zbójem Madejem, a także samodzielnie zmielić ziarna na żarnach.

W trakcie targów Informacja Turystyczna w Tomaszowie Mazowieckim otrzymała certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej.