Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Tomaszów Mazowiecki na Hello Poland

Tomaszów jest jednym z miast, którego atrakcje turystyczne takie jak Skansen Rzeki Pilicy oraz Podziemna Trasa Turystyczna Groty Nagórzyckie są obecne na platformie Hello Poland. Ich promocja poprzez platformę daje możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców z całego kraju oraz umożliwia zakup biletów do atrakcji drogą elektroniczną. Niebawem na platformie pojawią się kolejne tomaszowskie atrakcje.

zdj,ecie panoramiczne placu Kościuszki

Platforma internetowa Hello Poland to idealne narzędzie do planowania zwiedzania podczas wypoczynku. Na platformie znajdują się wszelkie informacje o atrakcjach turystycznych, zabytkach, organizowanych wycieczkach, rejsach oraz wielu innych wydarzeniach, które są dostępne w wybranym mieście lub regionie. Znajdują się tu także mapy atrakcji turystycznych wraz z cennikami oraz co ważne platforma daje możliwość zakupu biletów wstępu do wszelkiego typu atrakcji, co jest szczególnie ważne dla rodzin z dziećmi oraz seniorów, kiedy czas oczekiwania na zakup biletu w tradycyjnej kasie może być dokuczliwy.

Poniżej linki do tomaszowskich atrakcji

 

Groty:

https://hello-poland.pl/sight-events/zwiedzanie-podziemnej-trasy-turystycznej-%22groty-nagorzyckie%22-208

Skansen:

https://hello-poland.pl/sight-events/zwiedzanie-skansenu-rzeki-pilicy-207

 


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij