Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

TBO 2018. Kolejne inwestycje zrealizowane

Rekreacyjny plac do jazdy na rolkach przy Szkole Podstawowej nr 1, kącik edukacyjno-zabawowy przy Szkole Podstawowej nr 11 i nowe miejsca postojowe przy ul. Niskiej to kolejne inwestycje zrealizowane w ramach Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego.

FOTO

Projekt kącik edukacyjno-zabawowy przy ZSP nr 7 "Pod Chmurką" uzyskał 1610 głosów. Inwestycja została zrealizowana na terenie Szkoły Podstawowej nr 11. Jak czytamy w uzasadnieniu wniosku: „Naszym celem jest stworzenie dzieciom atrakcyjnych i bezpiecznych warunków, aby czas spędzony w szkole był aktywny, ciekawy i umożliwiał szeroko rozumiany rozwój w myśl przysłowia >>w zdrowym ciele, zdrowy duch>>.

FOTO

W ramach projektu ulica Niska – „Nasza odnowa" zostały wykonanie miejsca postojowe, a także zmodernizowano chodniki i drogi dojazdowe do parkingów przy ul. Niskiej. Inwestycja kosztowała blisko 150 tys. zł.

FOTO

Ponad 340 tys. zł kosztował rekreacyjny plac do jazdy na rolkach, który powstał przy Szkole Podstawowej nr 1. Placówka od lat związana jest z łyżwiarstwem. Obecnie funkcjonują w niej dwie klasy o profilu łyżwiarstwa szybkiego. Plac do nauki jazdy na rolkach uzupełni istniejącą przy szkole bazę sportową. Wykonawca pomaluje jeszcze tor i zagospodaruje teren wokół.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij