Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Tak się bawiliśmy na XXIX Tomaszowskim Forum Trzeźwości

W ramach XXIX Tomaszowskiego Forum Trzeźwości w piątek odbył się recital Hanny Śleszyńskiej oraz koncert Grupy Poetycko Muzycznej „Na Trzeźwo”, wystąpiła również Karolina Gawarzyńskia z Młodzieżowego Teatru ds. Ciężkich działającego przy Stowarzyszeniu Abstynenckim „AZYL”.  W niedzielę w Parku Miejskim „Solidarność” odbył się piknik rodzinny, na którym wystąpił m.in. Kraków Street Band.

 Na zdjęciu Kraków Street Band

Podczas pikniku odbył się XX Bieg Trzeźwości, którego inicjatorem było Stowarzyszenie Abstynenckie „AZYL”. W biegu udział wzięło około 200 osób. Po jego zakończeniu rozlosowano nagrody.  Podczas pikniku na scenie swoją działalność zaprezentowała Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz  Jednostka Strzelecka 1002. Na zakończenie wystąpił zespół Kraków Street Band. Podczas pikniku na terenie parku zobaczyć można było interaktywny spektakl profilaktyczny będący wynikiem warsztatów teatralnych dla młodzieży, które odbyły się dzień wcześniej, a także pokazy Jednostki Strzeleckiej 1002.  


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij