Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Szkolenie dla przedsiębiorców z social mediów

Właściciele i pracownicy mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw mogą wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu w zakresie podnoszenia kompetencji cyfrowych w biznesie. Odbędzie się ono 29 października br. w Mediatece 800-lecia w Piotrkowie Trybunalskim.  

 
social media

W trakcie szkolenia z cyklu Boost with Facebook będzie można dowiedzieć się m.in., jak znaleźć nowych klientów za pośrednictwem Facebooka i Instagrama, a także jak tworzyć  atrakcyjne materiały marketingowe przy użyciu telefonu. Swoją wiedzą z uczestnikami podzielą się zarówno przedstawiciele Facebooka, jak i sami przedsiębiorcy, którzy już dziś z powodzeniem wykorzystują obie platformy do celów marketingowych.

Zapisy pod linkiem: https://bwfpolandpiotrkowtrybunalski.splashthat.com/. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jednym z partnerów szkolenia jest Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij