Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2021-06-30

Sukcesy tomaszowskich seniorów

III Przegląd Artystycznego Ruchu Seniorów, który odbył się w piątek, 25 czerwca w Miejskim Domu Kultury w Opocznie, okazał się bardzo szczęśliwy dla wokalistów reprezentujących Miejskie Centrum Kultury i Tomaszów Mazowiecki. Wrócili z nagrodami i wyróżnieniem.Pierwsze miejsce w kategorii solistów zajęła Jadwiga Kocik, która na co dzień rozwija swoją pasję do śpiewania po kierunkiem Beaty Niedzielskiej, specjalistki od wokalu z Miejskiego Centrum Kultury. W tej samej kategorii (solistów) Mieczysław Kincel otrzymał wyróżnienie. Natomiast w kategorii zespołów/chórów drugą nagrodę wyśpiewał Chór Artis Gaudium pod dyrekcją Katarzyny Goljat. Warto dodać, że swój głos pod kierunkiem pani Katarzyny kształci również pan Mieczysław Kincel. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Celem przeglądu jest popularyzacja dorobku artystycznego seniorów, wymiana doświadczeń i budowanie więzi w środowisku ludzi „złotego wieku”, a także pielęgnowanie tradycji artystycznych.

 

Źródło: Miejskie Centrum Kultury

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij