Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Sukces uczennicy ze SP nr 14 w konkursie plastycznym KRUS

Zuzanna Linowska uczennica Szkoły Podstawowej nr 14 im. Orła Białego w Tomaszowie Mazowieckim została laureatką wojewódzkiego konkursu plastycznego pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”.

Celem konkursu było promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego. Głównym organizatorem konkursu jest KRUS. Wcześniej został przeprowadzony etap regionalny, który zorganizował oddział KRUS w Tomaszowie Mazowieckim. Zuzia na tym etapie otrzymała II nagrodę i przeszła do etapu wojewódzkiego.

Wojewódzka Komisja Konkursowa powołana przez Oddział Regionalny KRUS w Łodzi, w skład której wchodzili min. przedstawiciele Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego i Kuratorium Oświaty w Łodzi postanowiła przyznać uczennicy ze SP nr 14 I nagrodę i tym samym zakwalifikować ją do udziału w etapie centralnym. Uczennicę do konkursu przygotowała nauczycielka plastyki Mirosława Płacheta.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij