Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Sterylizacja suk i kotek- są jeszcze środki !

Są jeszcze wolne środki na bezpłatną sterylizację wraz z trwałym znakowaniem za pomocą elektronicznego identyfikatora (chipa) suk i kotek, których właściciele zamieszkują na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego.
sterylizacja psów i kotów

Liczba miejsc ograniczona. Akcja trwa do 30 listopada 2018 r. lub do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na ten cel.

Złożone wnioski będą rejestrowane zgodnie z kolejnością ich wpływu do Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Środowiska tut. Urzędu Miasta w odrębnych wykazach w formie papierowej i elektronicznej dla suk i kotek.

Do wniosku należy dołączyć kserokopię:

  • książeczki zdrowia zwierzęcia,
  • aktualnego dokumentu potwierdzającego poddanie zwierzęcia obowiązkowemu szczepieniu przeciwko wściekliźnie (dotyczy wyłącznie suk).

Jeżeli właściciel zwierzęcia złoży wniosek bez wymaganych kserokopii dokumentów ma obowiązek ich dostarczenia w terminie 5 dni roboczych licząc od daty otrzymania zawiadomienia. W przeciwnym razie jego zwierzę zostanie wykreślone z wykazu złożonych wniosków o sfinansowanie zabiegu.

Składający wniosek może uzyskać sfinansowanie zabiegów, o których mowa powyżej jedynie na jedno zwierzę na czas trwania akcji.

 

Dodatkowe informacje na temat akcji sterylizacji suk i kotek można uzyskać w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Środowiska w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, ul.Mościckiego 12 oraz pod numerem telefonu 44 724 23 11 wew. 252.

 
Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij