Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-11-02

Start-up w praktyce. Zarejestruj się na bezpłatne spotkania

Budowanie innowacyjnego biznesu oraz przegląd funduszy inwestycyjnych i aniołów biznesu - między innymi prelekcje o takiej tematyce odbędą się w ramach spotkania informacyjnego Start-up w praktyce - czynniki sukcesu w łódzkiej hali EXPO. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

W spotkaniu w roli prelegentów wystąpią specjaliści z danej branży, a swoje doświadczenia przedstawią interesujący praktycy. Wydarzenie odbędzie się w dniach: 4, 12 listopada. Aby wziąć udział w spotkaniach należy się zarejestrować.

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu "Kompleksowa organizacja spotkań, seminariów, konferencji wspierających proces wdrażania Regionalnej Strategii Innowacji dla Województwa Łódzkiego LORIS 2030". przez Łódzką Agencję Rozwoju Regionalnego w konsorcjum z Uniwersytetem Łódzkim oraz Łódzką Izbą Przemysłowo-Handlową na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij