Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Sprzątanie świata 2017

W tym roku dwudziesta czwarta edycja akcji „Sprzątanie świata – Polska 2017” przebiega pod hasłem „Nie ma śmieci -  są surowce”. Jej celem jest zmiana postrzegania odpadów jako „śmieci” i dostrzeżenie ich surowcowego potencjału. Akcja odbędzie się od 15 do 17 września.

FOTO

Akcja „Nie ma śmieci -  są surowce” ma zainspirować Polaków do działania na rzecz środowiska i promowania obowiązującego od 1 lipca 2017 roku standardu selektywnej zbiórki.

Jak każdego roku młodzi wolontariusze ze wszystkich przedszkoli i szkół oraz pracownicy firm z terenu Tomaszowa Mazowieckiego wyruszą  na wielkie sprzątanie naszego miasta. Firma ENERIS Surowce S. A. przekaże dzieciom, młodzieży i innym osobom uczestniczącym w akcji niezbędne rękawice i worki. Po zakończeniu akcji firma odbierze
z wyznaczonych miejsc zebrane odpady.

Zapraszamy także dorosłych do wzięcia udziału we wspólnym sprzątaniu. Chętnych prosimy o kontakt osobisty w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim (bud. „A”, piętro II, pokój nr 46) lub pod numerem telefonu: 44 724 23 11 wew. 262.

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij