• Data opublikowania: 2016-01-04

Sprawdziany formy przed Nowym Rokiem

Zdjęcie z meczu

W przerwie międzyświątecznej, siatkarze tomaszowskiej Lechii wzięli udział w dwóch turniejach. Pierwszy odbył się w ramach piętnastego Memoriału Jerzego Cudnego w Wołominie, a drugi to ogólnopolski turniej kadetów w Łodzi, do którego Lechia wystawiła połączone siły swojego pierwszego i drugiego składu.

W Wołominie, w dwudniowej rywalizacji wzięły udział drużyny MUKS Huragan Wołomin,
SKS Hajnówka, Camper Wyszków i nasza drużyna.,W każdym meczu rozegrano po 3 sety, każdy za 1 punkt. W pierwszym dniu Lechia uległa SKS Hajnówce 1:2 oraz Camperowi Wyszków 1:2. Drugiego dnia lechici pewnie pokonali gospodarza turnieju, drużynę Wołomina 3:0. Trener Tomasz Migała wystawił do gry pełny skład Lechii i dał zagrać wszystkim zawodnikom. MVP w drużynie Lechii został Michał Makowski (przyjmujący).

Klasyfikacja końcowa:
1.Camper Wyszków
2.KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
3.SKS Hajnówka
4.MUKS Huragan Wołomin.

Lechia w składzie:
Musiał, Latocha, Jedliński, Narowski, Herbich, Zalewski, Koziołek, Kornacki, Makowski, Kowalski, Spychała, Turoboś, Wieczorek (k), Szczepanik.
Migała (IT), Zając (IIT), Dębiec (ST)

Poziom ogólnopolskiego turnieju kadetów w Łodzi był bardzo wysoki, a kadeci Lechii spisali się bardzo dobrze zajmując drugie miejsce. Zawodnicy występowali pod wodzą trenera  Bartłomieja Rebzdy

Klasyfikacja końcowa:
1. KS Wifama Łódź I
2. KS Lechia Tomaszów Maz
3. Mos Wola Warszawa
4. MUKS Bzura Ozorków
5. SMS Amber Kalisz
6. KS Wifama Łódź II

Skład zespołu : Migała Damian , Pająk Bartłomiej , Zieliński Arkadiusz , Owczarek Mariusz, Rebzda Kacper, Konewka Bartłomiej, Sulma Kacper, Lechowski Michał, Kubryn Mikołaj, Życzyński Daniel, Woźniak Patryk, Ulaszewski Patryk, Wilk Kacper, Jedliński Dawid, Świech Hubert i Madzio Szymon.