Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Sprawdź jak złożyć wniosek do 500+ drogą elektroniczną

Od 1 kwietnia będzie można składać wnioski o świadczenie wychowawcze (Program Rodzina 500 Plus). Można będzie to zrobić osobiście w Punkcie przyjmowania wniosków w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie (parter - pokoje 32, 34, 35 w poniedziałki, środy i piątki w godz. 8:00 - 15:30, we wtorki i czwartki w godz. 8:00 - 17:00), drogą pocztową (wysyłając wniosek na adres MOPSU) oraz elektronicznie za pomocą portali: Emp@tia (http://empatia.mpips.gov.pl/), PUE ZUS (http://pue.zus.pl/)

Grafika ilustrująca program 500+
Przed złożeniem eWniosku w przypadku gdy nie dysponujemy bezpiecznym podpisem elektronicznym należy wejść na stronę ePUAP (http://www.epuap.gov.pl/), założyć tam konto i wypełnić wniosek o założenie profilu zaufanego.

Następnie należy udać się do wybranego urzędu, aby potwierdzić założenie profilu zaufanego. Lista punktów potwierdzania profilu zaufanego na terenie Tomaszowa Mazowieckiego:

• ZUS Oddział w Tomaszowie Mazowieckim ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 40/42,
• Urząd Skarbowy w Tomaszowie Mazowieckim ul. Józefa Montwiłła Mireckiego 37.

Tu znajdziesz szczegółową instrukcję składania wniosków na portalu Emp@tia.

eWnioski można złożyć również za pomocą bankowości elektronicznej, funkcjonalność dostępna będzie od 01.04.2016r.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij