Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-02-25

Spotkanie z Andrzejem Tyszko w MBP

Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza  na wieczór autorski Andrzeja Tyszko, promujący album fotograficzny zatytułowany „Twarze Muzyki”, który odbędzie się w 4 marca o godzinie 17.30 w siedzibie MBP przy ul. Mościckiego 6.

Plakat wieczoru autorskiego

Album „Twarze Muzyki” ukazuje elitę polskiej sceny muzycznej i zawiera 150 wyjątkowych fotografii 70 muzyków i zespołów autorstwa Andrzeja Tyszko wykonanych w latach 1982 i 2015. Większość zdjęć powstała w okresie stanu wojennego, w czasie wyjątkowego rozkwitu znaczenia muzyki, która wtedy dla młodych ludzi była znakiem wolności i buntu. Album składa się z czterech rozdziałów: Rock, Pop & Blues, Jazz i Muzyka poważna, których głównymi bohaterami są Tomasz Stańko, Kora, Maanam, Stanisław Sojka, Tadeusz Nalepa, Kayah, Kombi, Ewa Bem, Lady Pank, Marek Piekarczyk, Lombard, Bajm, Oddział Zamknięty, Perfekt, T Love i wielu, wielu innych. Dodatkowo w czwartym rozdziale zaprezentowanych jest ponad 40 okładek płyt autorstwa Andrzeja Tyszko.

Podczas spotkania będzie można nabyć wspomniany album.Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij