Spotkanie wokół „Belle epoque”

Talia osy? Wypchany ptak na głowie? Czy strój prawdziwej emancypantki? Co tak na prawdę charakteryzowało ubiór kobiecy końca XIX wieku? Na te pytania będzie można uzyskać odpowiedź podczas spotkania zatytułowanego „Belle epoque, czyli jak ubierały się buntowniczki, emancypantki i salonowe lale”, organizowanego przez Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, filię Dzielnicowy Ośrodek Kultury w cyklu „Historie dalekie i bliskie”.

Baner promujący spotkanie

Spotkanie odbędzie się 29 marca 2017 r. (środa) o godz. 13 w sali DOK-u przy ul. Gminnej 37/39. Poprowadzi je Karolina Olczyk, która opowie o ciekawostkach modowych przełomu wieków. Będzie też możliwość przymierzenia secesyjnej sukni wieczorowej.  Wstęp wolny.