Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Spotkanie pn. „Chcę mieć psa”

Już 22 maja w ramach Ogólnopolskiego Dnia Praw Zwierząt w MBP odbędą się zajęcia pn. „Chcę mieć psa”. Będzie to spotkanie dla wszystkich miłośników czworonogów.

Wśród zaproszonych gości będzie przedstawiciel policji starszy sierżant Iwona Pietrzak, lekarz weterynarz Maciej Kejna. Najmłodsi poznają także sympatycznego pupila, który na co dzień pracuje z dziećmi - jest to pies terapeuta o wdzięcznym imieniu Dolar (berneński pies pasterski). Na spotkanie przyjdzie z opiekunem – psim terapeutą Aldoną Bąk. Z zaproszonymi gośćmi będzie można porozmawiać na temat, jak należy opiekować się swoim pupilem i co to znaczy być odpowiedzialnym właścicielem zwierząt.

Zostaną zaprezentowane książki o czworonożnych przyjaciołach z księgozbioru biblioteki. Psy nie bez przyczyny nazywane są najlepszymi przyjaciółmi człowieka. Dobrze jest poznać ich świat, by one mogły odpłacić się za naszą dobroć - miłością i przywiązaniem.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10 w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej, przy pl. Kościuszki 18, w sali koncertowej.

Będzie to kolejne spotkanie z cyklu zajęć „Dzieci, ryby i psy - każdy ma swój głos” organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Tomaszowie Mazowieckim oraz Amicus Canis - Fundację na Rzecz Zwierząt Skrzywdzonych. Partnerami tego edukacyjnego przedsięwzięcia są również: Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim oraz Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta.

Zapisy grup zorganizowanych pod numerem telefonu: 44 724 61 06.

 Plakat dot. spotkania


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij