Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Spotkanie „Magia Świąt” – tradycje bożonarodzeniowe, kolędy i pastorałki

Mówi się, że muzyka łagodzi obyczaje, tym bardziej, jeśli są to melodie znanych kolęd i pastorałek. 21 grudnia (środa) Oddział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tomaszowie Mazowieckim serdecznie zaprasza mieszkańców naszego miasta, zwłaszcza czytelników, na spotkanie pn. „Magia Świąt” – tradycje bożonarodzeniowe, kolędy i pastorałki.

Grafika ilustrująca spotkanie

Impreza słowno-muzyczna rozpocznie się o godzinie 15 w sali koncertowej, przy placu Kościuszki 18. W programie nie zabraknie znanych i lubianych kolęd w wykonaniu uczennic z Gimnazjum nr 3 im. Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Mazowieckim. Szkolny chór przygotowała Pani Marzena Zwolska – nauczyciel muzyki, plastyki i zajęć artystycznych. W  występie solowym usłyszymy uczennicę ZSZ Martynę Majdę, a także gitarzystę Macieja Smolucha. Najpiękniejsze teksty oraz wiersze o tematyce świątecznej z naszego księgozbioru przedstawią pracownicy placówki . W natłoku codziennych spraw warto znaleźć chwilę i wybrać się do świata muzyki i dobrej książki.                                                              Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij