Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Spotkania przy globusie

Koło naukowe " Globtrotter" i Filia Uniwersytetu Łódzkiego serdecznie zapraszają do udziału w cyklu SPOTKAŃ PRZY GLOBUSIE z ludźmi dla których podróżowanie jest pasją. Spotkanie odbędzie się w budynku Filii Uniwersytetu Łódzkiego, wstęp wolny.
 „Rum, Reggae i Rozpusta - karaibska kraina rozkoszy” czyli Spotkanie przy Globusie, które odbędzie się 13 kwietnia o godzinie 18, organizowane  jest przez koło naukowe Globtrotter i Filie Uniwersytetu Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim. Gościem wydarzenia będzie Dr Rafał Rouba - mentalny Jamajczyk, emocjonalny Barbadoszczyk, fizyczny Portorykańczyk, zawodowy Tomaszowianin. Na Karaibach spędził soczysty plasterek życia, odwiedził prawie wszystkie wyspy, pracował, balował i podróżował. 13 kwietnia zaprasza na ociekającą rumem i wodą kokosową oraz przyprószoną gałką muszkatołową opowieść o Karaibach.

Więcej informacji na : https://www.facebook.com/spotkaniaprzyglobusie/Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij