• Data opublikowania: 2021-10-26

Spotkali się przy samowarze

Certyfikat Miejsca Przyjaznego Seniorom został wręczony Teatrowi Powszechnemu w Łodzi podczas „Spotkania przy samowarze” zorganizowanego 25 października w ramach obchodów Dnia Seniora przez Klub Seniora „Słoneczna Jedynka” w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Niebrowskiej.

Uczestnicy spotkania mieli także możliwość wysłuchania i wspólnego odśpiewania ballad i piosenek rosyjskich, a także skosztowania kibinów – pierożków rosyjskich oraz kanapek „sowieckich”.

Wśród zaproszonych przez Seniorów gości znaleźli się prezydent Marcin Witko, który wręczył wspomniany certyfikat przedstawicielom łódzkiego teatru, pełnomocnik ds. seniorów Wanda Rybak, przewodnicząca Komisji Spraw Społecznych i Rodziny Elżbieta Przedbora, dyrektor MOPS Jolanta Szustorowska, dyrektor SP Nr 1 Ewa Służewska oraz przewodnicząca Tomaszowskiej Rady Seniorów Krystyna Wilk.

Źródło: Klub Seniora Słoneczna Jedynka