Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Solidarni z Ukrainą – zaproszenie na koncert

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza mieszkańców miasta i powiatu na koncert pt. „Jesteśmy dziećmi tego świata”. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy piątek, 8 kwietnia br. o godz. 18 w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Jego celem jest wyrażenie naszej solidarności z walczącym o wolność narodem ukraińskim. Wstęp bezpłatny.W programie występ grupy Wokalni oraz najmłodszych uczestników zajęć tanecznych w Miejskim Centrum Kultury. W trakcie koncertu odbędzie się także kiermasz rękodzieła wykonanego w pracowniach artystycznych MCK oraz zbiórka publiczna środków z przeznaczeniem na pomoc Ukrainie.

W zbiórce pomagać będą wolontariusze ze Stowarzyszenia „Wojenna Pomoc”. Za zebrane pieniądze planowany jest zakup leków, żywności, środków higienicznych, latarek, koców, karimat, śpiworów, baterii itp., które zostaną przekazane do objętych wojennymi działaniami regionów Ukrainy.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij