Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Słodki Dzień Dziecka - zapraszamy

Występy wokalne, taneczne, teatralne i instrumentalne, konkursy, zabawy oraz animacje to tylko część atrakcji, jakie czekają na uczestników miejskiego Dnia Dziecka. Wydarzenie odbędzie się 4 czerwca (sobota) w godz. 16-19 na Przystani nad Pilicą.

Na scenie amfiteatru będzie można obejrzeć m.in. pokazy taneczne w wykonaniu tancerzy ze Studia Tańca Cantinero, występy grupy Wokalni oraz uczestników zajęć muzycznych w Miejskim Centrum Kultury, także laureatów konkursu Tomaszowskie Talenty 2022. Przedstawienie „Słowa jak pszczoły” pokaże grupa teatralna „Nieuchwytne charaktery” z MCK Za Pilicą, a spektakl „Pchła Szachrajka” grupa teatralna „Siódemka” ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim, laureat Złotej Maski w tegorocznej edycji Tomaszowskich Teatraliów. Będzie też można posłuchać wierszy uczestników zajęć „Plaster literacki” w MCK.

W trakcie imprezy nie zabraknie konkursów, w tym o tematyce profilaktycznej, zabaw i animacji, warsztatów plastycznych, rebusów, quizów i pokazu wielkich baniek mydlanych. Chętni będą mogli zrobić sobie zdjęcia w fotobudce lub z bajkowymi postaciami, poskakać na dmuchanych zamkach czy wziąć udział w tworzeniu portretu hr. Antoniego Ostrowskiego.

Dodatkowe atrakcje czekać też będą na stoiskach: Miejskiej Biblioteki Publicznej, Muzeum i,. Antoniego hr Ostrowskiego, Centrum Językowego Global, Robocreatora.

Wstęp wolny. Zapraszamy.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij