Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Słodka Niedziela w Skansenie

Skansen Rzeki Pilicy zaprasza na „Słodką Niedzielę” 15 lipca w godz. 12:00-18:00. Organizatorzy przewidzieli moc atrakcji.


plakat promujący słodką niedzielę

Każdy  będzie mógł zobaczyć stoisko pszczelarza i szklany ul. Stoisko profesjonalnego zielarza, przybliży tematykę ziół oraz ich zdrowotnych właściwości. Specjalne stoisko dla dzieci przygotują animatorzy z Miejskiego Centrum Kultury. Koło Gospodyń Wiejskich poczęstuje przysmakami. Na scenie przed „stacyjką Reymonta” wystąpią zespoły ludowe. Chętni mogą spróbować swoich sił w warsztatach prowadzonych przez artystów ze Stowarzyszenia Amatorów Plastyków z Tomaszowa Maz.  

W ramach biletu wstępu (dla wszystkich bilety ulgowe!) będzie można oczywiście zwiedzić wszystkie wystawy stałe i czasowe w tym „stacyjkę Reymonta” oraz udostępniony w tym roku cały parter i strych młyna w nowej aranżacji.


 

Źródło: Skansen Rzeki Pilicy


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij