Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-10-19

Seniorzy na Topie – podsumowali projekt „Przez żołądek do... integracji”

Uroczyste podsumowanie projektu odbyło się w sali widowiskowej Dzielnicowego Ośrodka Kultury 16 października 2015 r. Projekt był realizowany przez Seniorów na Topie w partnerstwie z DOK-iem w ramach programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich "Grant na lepszy start".

Podczas podsumowania przedstawiono podstawowe cele projektu o tematyce kulinarnej, omówiono etapy jego tworzenia oraz przebieg realizacji. Odbyła się również prezentacja multimedialna będąca wizualnym podsumowaniem projektu. Piknik integracyjny stworzył okazję do zaprezentowania nowych piosenek Klubu Seniora. Wyjątkowy pokaz przyrządzania kolorowych, bezalkoholowych drinków stanowił kropkę nad i w realizacji projektu "PRZEZ ŻOŁADEK DO... INTEGRACJI". W rolę gospodarzy wieczoru wcielili się Seniorzy Na Topie, którzy przygotowali wiele różnorodnych potraw. Okazją do wspomnień oraz doskonałą wizytówką aktywnych ludzi po sześćdziesiątce była wystawa fotograficzna z przebiegu kulinarnej przygody seniorów. Broszura pt. "Kuchnia Seniora - przepisy kulinarne dla każdego" z autorskimi przepisami na pikle, marynaty i sałatki seniorek biorących udział w działaniach warsztatowych, stanowiła dla przybyłych gości wyjątkową pamiątkę z realizacji projektu. Koordynatorką projektu była Anna Zieja.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij