Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Samorząd przyjazny rodzinie

Miasto Tomaszów Mazowiecki zajęło II miejsce w kategorii „Samorząd przyjazny rodzinie” w konkursie marszałka województwa łódzkiego. Okolicznościową statuetkę odebrała wiceprezydent Izabela Śliwińska podczas 11. Wojewódzkich Obchodów Dnia Rodziny, które odbyły się 10 maja w Łódzkim Domu Kultury. 


FOTO

Tomaszowski samorząd został szczególnie doceniony za działania na rzecz seniorów. - Poszanowanie i ochrona godności osób starszych stanowi najwyższe ideały, które stoją u podstaw realizowanych przez nasz samorząd projektów senioralnych – podkreśla wiceprezydent Izabela Śliwińska.

Miasto, przy współpracy z jednostkami organizacyjnymi, realizuje Program Działań na Rzecz Seniorów na lata 2018-2020. W ramach tego przedsięwzięcia w 2018 roku został wyremontowany i wyposażony Dom Dziennego Pobytu. Seniorzy mają w nim zagwarantowaną opiekę terapeutyczną i medyczną, wyżywienie, a także zajęcia rehabilitacyjne, plastyczne, muzyczne oraz ruchowe. Miasto realizuje też projekty takie jak „Kawka za złotówkę” i „Miejsce Przyjazne Seniorom”.

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij