Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Rzeka Wolbórka - inspiracje

Wszyscy, którzy 21 kwietnia przybyli do siedziby Miejskiego Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18, mogli bliżej poznać wpływ rzeki Wolbórki na życie tomaszowian. Piątkowe spotkanie rozpoczął odczyt Mariana Fronczkowskiego zatytułowany „Rzeka Wolbórka matką tomaszowskiego przemysłu”.

zdjęcie ze spotkania nt. Wolbórki

Bezpośrednio po prelekcji, odbył się wernisaż wystawy fotograficznej Zygmunta Dziedzińskiego „Dolina rzeki Wolbórki od źródeł do ujścia”. Tomaszowianie mogli podziwiać zdjęcia oraz zapoznać się z ciekawostkami o rzece opracowanymi przez ich autora. Wystawa będzie czynna do 3 maja br. w godzinach pracy Miejskiego Centrum Kultury. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Organizatorami spotkania byli Towarzystwo Przyjaciół Tomaszowa Mazowieckiego, Miejskie Centrum Kultury oraz Miejska Biblioteka Publiczna.

zdjęcia: Miejska Biblioteka Publiczna

Źródło: Miejskie Centrum Kultury


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij