Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Ruszyła sprzedaż biletów na European Individual Ice Speedway Championship

European Individual Ice Speedway Championship już po raz drugi z rzędu odbędą się w Tomaszowie Mazowieckim. W sobotę, 4 grudnia, na torze w Arenie Lodowej poznamy najlepszego zawodnika Starego Kontynentu w lodowej odmianie żużla. Początek zmagań zaplanowano na 18.45. Właśnie rozpoczęła się sprzedaż biletów online na te zawody.

Indywidualne Mistrzostwa Europy odbędą się w Polsce po raz trzeci. W 2008 roku medale tej imprezy rozdano w Sanoku, gdy jedyny raz w historii tego sportu zdarzyło się, że po złoto sięgnął reprezentant innego kraju niż Rosja. Wygrał wówczas Austriak Franz Zorn.

W ubiegłym roku impreza ta zawitała do naszego kraju po raz drugi. Tym razem do Tomaszowa Mazowieckiego. Tam już niespodzianki nie było - zwyciężył Rosjanin Dmitrij Soliannikov, a jego rodacy - Konstantin Kolenkin oraz Nikita Toloknov - zajęli także kolejne miejsca na podium. Polak Michał Knapp był trzynasty. Zawodów - z uwagi na obowiązujące wówczas obostrzenia, wynikające z sytuacji pandemicznej, nie mogli niestety z trybun oglądać kibice.

W tym roku na szczęście będzie inaczej. Fani mogą być obecni w hali i z pewnością stworzą fantastyczną atmosferę. Sportowo najmocniejsi są Rosjanie i oni będą należeli do głównych faworytów turnieju, ale szans nie można odbierać przedstawicielom innych państw, w tym Polski, która będzie miała w tych zawodach jednego przedstawiciela.

Rozpoczęła się już sprzedaż biletów na te atrakcyjne zawody. Można je kupować online na stronie internetowej: bilety.speedwayevents.pl oraz w serwisie ebilet.pl (link: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-motorowe/zuzel-mecz/)

Cennik:

Strefa VIP (w cenie: miejsce parkingowe, wysokiej klasy catering, zestaw upominków, miejsce siedzące z najlepszą widocznością w hali, program zawodów);

Bilet Normalny - 350 zł;
Bilet Ulgowy (osoby do 18. roku życia) - 200 zł.

Trybuna A

Bilet Normalny - 129 zł;
Bilet Ulgowy (dzieci i młodzież do lat 18; emeryci i renciści) - 99 zł.

Trybuna B

Bilet Normalny - 119 zł;
Bilet Ulgowy (dzieci i młodzież do lat 18; emeryci i renciści) - 89 zł.
Voucher na Program Zawodów - 20 zł.

Uwaga:

a) Dzieciom do lat 6 przysługuje bezpłatne wejście. Dziecko wchodzi na obiekt bez biletu i zajmuje miejsce na kolanach opiekuna.

b) W obiekcie przygotowano 10 miejsc dla kibiców niepełnosprawnych ze znacznym stopniem niepełnosprawności wraz z ich opiekunami. Organizatorzy przewidzieli dla nich bezpłatne wejściówki. Chętni mogą zgłaszać się drogą mailową pod adresem: events@speedwayevents.pl. Termin upływa 26 listopada, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zawody będą rozgrywane zgodnie z regulaminem sanitarnym PZM. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów obowiązuje ograniczona liczba miejsc na widowni, tj. 75 % pojemności obiektu (do limitu nie wliczają się osoby zaszczepione pełną dawką szczepionki przeciwko Covid-19). Patronat honorowy nad imprezą objął europoseł Ryszard Czarnecki.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij