Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Rudzia i Syczek czekają na dom…

Rudzia to niesamowicie delikatna i spokojna sunia. Jest bardzo grzeczna i spragniona kontaktu z człowiekiem. Kot Syczek trafił do schroniska z wypadku, wiele tygodni leżał, nie podnosił się i cierpiał. Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza zainteresowane osoby do adopcji milusińskich.

Schronisko

Rudzia to niesamowicie delikatna i spokojna sunia. Jest bardzo grzeczna i spragniona kontaktu z człowiekiem. Uwielbia dzieci i toleruje inne psiaki. Rudzia idealnie odnajdzie się w mieszkaniu, Schronisko szuka dla niej kochającej, spokojnej i troskliwej rodziny. Rudzia boi sie mężczyzn. Potrzebuje troski i poczucia bezpieczeństwa. Rudzia ma około 3-4 lat, jest zaczipowana, zaszczepiona i wysterylizowana.

Kontakt:793 990 900, 730 355 970.

Kot Syczek to młodziutki kot po ogromnych przejściach.Trafił do schroniska z wypadku, wiele tygodni leżał, nie podnosił się i cierpiał. Podejrzewano u niego uszkodzenie kręgosłupa, ale po czasie zaczął przebierać tylnymi łapkami, które przez pierwsze tygodnie po wypadku były bezwładne. Z dnia na dzień jest lepiej. Syczek próbuje wstawać i chodzić. Kot musi być tylko rehabilitowany i z czasem w pełni wróci do sił. Syczek jest bardzo przyjazny i kontaktowy zarówno w stosunku do człowieka, jak i do innych psów i kotów. Pilnie szukamy dla niego domu niewychodzącego, odpowiedzialnego, w którym stanie na łapy. W warunkach schroniskowych nie ma szansy na powrót do pełnej sprawności.

Kontakt: 798 781 565, infoschronisko@gmail.com


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij