Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Reprezentantki MCK w etapie wojewódzkim OKR

Jadwiga Kocik i Zuzanna Borowska, reprezentujące Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, otrzymały nominacje do wojewódzkiego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, który odbędzie się 21-22 maja w Łodzi.

Pani Jadwiga w odbywających się 2 kwietnia w Piotrkowie Tryb. eliminacjach regionalnych wystąpiła przed jury w turnieju jednego aktora, natomiast Zuzanna reprezentowała MCK w kategorii poezja śpiewana. Obie zachwyciły komisję artystyczną, co zaowocowało przyznaniem im nominacji do kolejnego etapu konkursu.

Nominacje do łódzkiego etapu OKR otrzymali w Piotrkowie również Robert Pająk i Lena Kapruziak z I LO oraz Filip Owczarek, którzy w organizowanych przez MCK eliminacjach powiatowych OKR także uzyskali nominacje do etapu regionalnego i świetnie się tam spisali, awansując do etapu wojewódzkiego.

Trzymamy za wszystkich kciuki.

OKR to jeden z najbardziej prestiżowych w naszym kraju konkursów dla miłośników żywego słowa. Jego głównym organizatorem jest Towarzystwo Kultury Teatralnej.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij