Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-04-27

Recital utworów szantowych. Dominika Żukowska i Andrzej Korycki w Skansenie

Znakomity duet Dominika Żukowska i Andrzej Korycki wystąpią 2 maja w ramach Majówki Historycznej w Skansenie Rzeki Pilicy. Muzycy zaprezentują recital utworów szantowych. Wstęp wolny!

Dominika Żukowska i Andrzej Korycki  

Muzycy niejednokrotnie udowodnili, że potrafią podbić serca widowni. Andrzej Korycki to członek legendarnego zespołu „Stare Dzwony”, od początku lat 80-tych wykonawca współczesnych piosenek żeglarskich. W świecie muzycznym zasłynął przede wszystkim jako twórca utworów: „Magda”, „Struna za struną”, „Chciałem być żeglarzem”, „Byle dalej”, „Załoga”, „Cyklady”, „Rejs tawerną”, „Plasterek cytryny i ja”.

Od ponad 10 lat Andrzej Korycki  występuje w duecie z Dominiką Żukowską, z którą wspólnie śpiewa utwory autorskie, tradycyjne pieśni o morzu oraz współczesne pieśni kubryku.

Recital został zaplanowany na godz. 18. Trzy godziny wcześniej rozpocznie się Majówka Historyczna w Skansenie Rzeki Pilicy. W trakcie tego wydarzenia otwarta zostanie wystawa historyczna „Pilicka Flotylla”, a dla najmłodszych wystąpi zespół cyrkowy Carnival.  Nie zabraknie również atrakcji przygotowanych przez plastyków i animatorów Miejskiego Centrum Kultury.

Majówka w Tomaszowie - sprawdź co będzie działo się w naszym mieście
Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij