Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Reaktywacja grupy teatralnej "Nietykalni" powiększonej o podopiecznych PCPR

11 kwietnia 2016r. reaktywowany został mały teatr wielkich form pn. "Nietykalni". W ramach porozumienia między Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej a Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, do grupy dzieci beneficjentów MOPS dołączyły dzieci przebywające w rodzinnej pieczy zastępczej.

 

Zdjęcie z pierwszego spotkania grupy "Nietykalni"

Cała dwudziestka dzieciaków spotykać się będzie dwa razy w tygodniu. Ponadto w przedsięwzięcie zaangażowani zostaną rodzice i opiekunowie dzieci, którzy w trakcie trwania projektu wezmą udział w warsztatach psychoedukacyjnych.


Tym razem "Nietykalni" postarają się opowiedzieć szerszej publiczności współczesną, prawdziwą historię dziewczynki w czerwonym kapturku. Zaplanowano wystawienie bajki podczas pikniku rodzicielstwa zastępczego organizowanego przez PCPR oraz pikniku rodzinnego organizowanego przez MOPS. Odbędzie się także występ otwarty dla wszystkich mieszkańców Tomaszowa w OK "Tkacz".

Spotkania odbywać się będą nadal przy ul. Piłsudskiego 34. Słodki podwieczorek dla dzieci zapewniony zostanie przez sponsorów. Jako nagrodę na zakończenie projektu przewidziano wyjazd uczestników do teatru w Łodzi na wybrany spektakl.

Opiekunami projektu są pracownicy socjalni działu ds. przeciwdziałania przemocy
w rodzinie oraz psycholog z MOPS, a także psycholog oraz koordynator rodzinnej pieczy zastępczej z PCPR.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij