Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


„Przystań pod gwiazdami” z Piotrem Goljatem

Pierwszy koncert w nowym amfiteatrze na przystani miejskiej nad Pilicą za nami. W sobotni wieczór (11 lipca) w muzyczną podróż do krainy łagodności zabrał miłośników poezji śpiewanej (i nie tylko) Piotr Goljat - tomaszowski muzyk, kompozytor i aranżer. Kto nie był, niech żałuje.

 

Piotr Goljat wraz z towarzyszącymi mu muzykami − Piotrem Górką (kontrabas), Sebastianem Rucińskim (gitary) oraz Beatą Stasiak − obdarzoną niezwykłym głosem wokalistką stworzyli widowisko, które na długo zapadnie w pamięć i serca uczestników wydarzenia pt. „Przystań pod gwiazdami”.

Podczas ponad godzinnego koncertu posłuchać można było m.in. piosenek z dwóch płyt tomaszowskiego muzyka − „Nieobecni” oraz „A może by tak… Tuwim?”, jego autorskich, nastrojowych kompozycji, a także znanych przebojów z repertuaru Jerzego Wasowskiego i Jeremiego Przybory, Ewy Bem czy Zbigniewa Wodeckiego.

Na finał publiczność nagrodziła artystów owacją na stojąco.

Koncert „Przystań pod gwiazdami” odbył się w ramach „Kulturalnego weekendu z MCK”. Współorganizatorami wydarzenia byli Urząd Miasta i Miejskie Centrum Kultury.

 

 


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij