Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2022-08-11

Przemysły Czasu Wolnego szansą na rozwój miasta

Miasto Tomaszów Mazowiecki w partnerstwie z Gminą Tomaszów Mazowiecki przystąpiło do opracowania Strategii Rozwoju i Promocji Przemysłów Czasu Wolnego w ramach projektu pn. „TOMASZÓW MAZOWIECKI – ARENA POZYTYWNEJ ENERGII: wzmocnienie spójności społecznej i gospodarczej oraz podniesienie jakości środowiska naturalnego w Tomaszowie Mazowieckim” realizowanego w ramach Programu „Rozwój Lokalny” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2021-2024.

Na potrzeby opracowania powyższego dokumentu przeprowadzane są badania diagnostyczne, zachęcamy zatem wszystkich mieszkańców oraz lokalnych przedsiębiorców do wypełnienia ankiet dostępnych pod linkami:

Przedsiębiorcy/Instytucje Otoczenia Biznesu: https://wypelnij.online/index.php/426832 

Mieszkańcy: https://wypelnij.online/index.php/889863

Państwa udział w badaniu pomoże nam określić lokalny potencjał, ale również zdiagnozować  problemy, z jakimi powinniśmy się zmierzyć. Przekazane sugestie odzwierciedlą rzeczywiste potrzeby mieszkańców w zakresie spędzania czasu wolnego w Tomaszowie Mazowieckim oraz jego okolicach i będą miały znaczący wpływ na wybór kierunków rozwoju.

Ankiety mają charakter w pełni anonimowy i pozostaną aktywne do 22 sierpnia 2022r.

Z góry dziękujemy za poświęcony czas!Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij