Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Przedszkoliada zawitała do naszego miasta

Około 150 dzieci wzięło udział w tomaszowskiej edycji Orlen Przedszkoliada Tour 2020, która odbyła się 5 marca w hali sportowej Lechii przy ul. Nowowiejskiej w Tomaszowie Mazowieckim. Na maluchy czekało wiele, nie tylko sportowych, atrakcji.


Orlen Przedszkoliada Tour Tomaszów Mazowiecki

Orlen Przedszkoliada Tour 2020 to jedna z największych imprez sportowych dla przedszkolaków uczestniczących w ogólnopolskim systemie rozrywki Przedszkoliada.pl, który zapewnia dzieciom rozrywkę ruchową, przeciwdziała otyłości i upowszechnia wszechstronny rozwój ruchowy, a przy okazji uczy podstaw olimpijskich dyscyplin sportu: piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej.

W trakcie tomaszowskiej edycji Przedszkoliady instruktorom i dzieciom towarzyszyli w zabawach i konkurencjach sportowych zawodnicy z KS RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki.

Poza zajęciami ruchowymi przedszkolaki wzięły udział w akcji „Pomaluj świat Drużyny Kangura”. Na zakończenie otrzymały dyplomy, medale i niespodzianki przygotowane przez partnerów Orlen Przedszkoliada Tour 2020.

Źródło: Przedszkoliada.pl

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij