Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-10-08

„Przeciw Uzależnionemu Myśleniu”

Pedagodzy, nauczyciele, wychowawcy, przedstawiciele różnych podmiotów i organizacji z terenu miasta Tomaszowa Mazowieckiego zajmujący się profilaktyką i przeciwdziałaniem uzależnieniom, wzięli udział w konferencji szkoleniowej "Przeciw Uzależnionemu Myśleniu".

Celem konferencji było przekazanie uczestnikom narzędzi do pracy w sferze przeciwdziałania uzależnieniom, zwłaszcza wśród młodych ludzi, a także wyposażenie w wiedzę i umiejętności z zakresu wprowadzania zmian w mentalności uzależnionej, które mogą być stosowane w codziennej pracy z młodzieżą i osobami dorosłymi.

Organizatorem konferencji była fundacja "Aby nikt nie zginął". Na szkolenie zaproszeni zostali: pedagodzy, nauczyciele, wychowawcy oraz przedstawiciele różnych podmiotów i organizacji z terenu miasta Tomaszowa Mazowieckiego zajmujący się profilaktyką i przeciwdziałaniem uzależnieniom. Konferencje prowadził dr Hubert Malinowski - psycholog, specjalista nauk społecznych, trener, praktyk z zakresu profilaktyki i życia rodzinnego, jeden z najbardziej cenionych ekspertów w obszarze inteligencji emocjonalnej w naszym kraju, współtwórca wielu narzędzi i programów szkoleniowych w tym zakresie.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij