Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Prezydent Tomaszowa dziękuje pracownikom oświaty za postawę godną misji nauczyciela

W Tomaszowie Mazowieckim żadna ze szkół nie przystąpiła do strajku organizowanego dziś przez Związek Nauczycielstwa Polskiego. Chciałbym bardzo podziękować wszystkim nauczycielom z naszego miasta i pracownikom związanym z oświatą. Bardzo się cieszę, że podjęli taką, a nie inną decyzję.  Zawsze czujemy obawy, gdy zachodzą zmiany. Nawet te dobre. To normalne. Zwłaszcza kiedy jesteśmy straszeni chaosem i zwolnieniami. Tomaszowskie szkoły nie dały się sprowokować. Po raz kolejny zapewniam, że reforma nie spowoduje w naszych placówkach zwolnień.  Zmiany w szkolnictwie są niezbędne, cieszę się, że mogę na nauczycielach w Tomaszowie polegać. Teraz mamy pewność, że dzięki takiej postawie, nie będziemy mieć żadnych kłopotów z wprowadzeniem reformy w naszym mieście.

Jako tata drugoklasistki dziękuję również rodzicom dzieci uczęszczających do tomaszowskich szkół. Państwa wsparcie jest dla nas równie ważne. Wszystkie zmiany wprowadzamy z myślą o jak najlepszych warunkach dla Naszych pociech i jak najlepszym ich wykształceniu.

Jeszcze raz dziękuje Państwu za zrozumienie i zaufanie  
Marcin Witko
Prezydent Tomaszowa MazowieckiegoTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij