• Data opublikowania: 2015-10-20

Prezydent spotkał się z mieszkańcami w SP 12

Po raz kolejny prezydent spotkał się z mieszkańcami Tomaszowa. Tym razem odbyło się ono w Szkole Podstawowej nr 12 przy ul. Wiejskiej. Oprócz prezydenta Marcina Witko, na pytania mieszkańców odpowiadali wiceprezydenci Zofia Szymańska, Tomasz Jurek oraz dyrektorzy: Adam Koziełek, Dariusz Żeleźny, Lucyna Pietrzyk oraz przewodniczący Rady Miasta Krzysztof Kuchta.

W pierwszej części spotkania zaprezentowano dotychczasowe działania Urzędu Miasta. Natomiast wiceprezydent Zofia Szymańska przedstawiła plany dotyczące rozwoju turystyki na terenie Tomaszowa.

Mieszkańcy rejonu, którego dotyczyło spotkanie (Zapiecek, os. Tysiąclecia, Strzelecka i okolice) pytali głównie o kwestie dotyczące parkowania na osiedlowych drogach, które do tej pory były zastawiane przez parkujące samochody. Ograniczenie Strefy Płatnego Parkowania powinno ten problem rozwiązać lub mocno go zniwelować. Władze miasta zapowiedziały, że przyjrzą się temu zjawisku również na pozostałych ulicach w mieście.

Kolejne spotkanie za miesiąc.