Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-02-01

Pozyskaliśmy kolejne dofinansowanie!

Miasto wspólnie z powiatem pozyskało fundusze na „Kompleksową promocję potencjału gospodarczego Miasta Tomaszowa Mazowieckiego i Powiatu Tomaszowskiego”. Dofinansowanie wynosi 723 817, 54 zł. Cały projekt będzie kosztował 851 550,05 zł.

 Logo Funduszy Europejskich

Złożony wspólnie przez Miasto Tomaszów Mazowiecki i Powiat Tomaszowski wniosek o dofinansowanie działań służących promocji potencjału gospodarczego regionu, został wybrany przez Zarząd Województwa Łódzkiego do dofinansowania ze środków RPO Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Projekt zakłada przeprowadzenie diagnozy potencjału gospodarczego, opracowanie katalogu terenów inwestycyjnych i przygotowanie oferty eksportowej lokalnych przedsiębiorców, a następnie jej upowszechnienie w mediach branżowych oraz przeprowadzenie szkoleń dla przedsiębiorców i zorganizowanie wyjazdów na targi gospodarcze.

 

Zgodnie z harmonogramem projektu, pierwsze działania rozpoczną się w tym roku i potrwają do końca III kwartału 2018 roku.

 


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij