• Data opublikowania: 2016-01-12

Powstanie nowy blok TTBS

W drugiej połowie roku powinna rozpocząć się budowa budynku wielorodzinnego z dziesięcioma mieszkaniami oraz dwoma lokalami użytkowymi przy ul. Stolarskiej 33 w Tomaszowie. Klucze do nowych mieszkań otrzymają osoby i rodziny wychowujące dzieci.

Wizualizacja nowego bloku

Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego uzyskało już pozwolenie na budowę. Do końca lutego spółka złoży wniosek do Banku Gospodarstwa Krajowego na dofinansowanie przedsięwzięcia inwestycyjno – budowlanego w ramach nowego rządowego programu popierania budownictwa mieszkaniowego.
Wizualizacja nowego bloku wraz z parkingiemW nowym budynku zaprojektowano jedną klatkę schodową. Wszystkie mieszkania są dwupokojowe i posiadają balkony. Wokół budynku zaplanowano wygodne chodniki dla pieszych, podjazdy dla osób niepełnosprawnych, tereny zielone oraz 12 miejsc parkingowych. Będzie on zlokalizowany dokładnie tam gdzie przed laty funkcjonowała Szkoła Podstawowa nr 1. Cała inwestycja nawiązuje do osiedla budowanego przez Towarzystwo w latach wcześniejszych.

Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego przyjmuje już wstępne wnioski od osób zainteresowanych w przydziale nowych mieszkań (tel:  44 724 64 20).