Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Posiedzenie Sejmowej Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej [WIDEO]

Posłowie sejmowej Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej obradowali w środę w Tomaszowie Mazowieckim. Parlamentarzyści zapoznali się z informacjami na temat rewitalizacji naszego miasta, zwiedzili plac Kościuszki i Arenę Lodową, która powstaje przy ul. Strzeleckiej.

FOTO

W środę (17 maja) o godz. 15 w Sali Obrad Urzędu Miasta rozpoczęło się posiedzenie Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej. Posłowie zapoznali się z informacjami w zakresie rewitalizacji naszego miasta. Prezentację na ten temat przedstawił Adam Koziełek, dyrektor Wydziału Inwestycji Urzędu Miasta. Posłowie uzyskali również informacje o aktualnych projektach i inwestycjach realizowanych na terenie miasta. Mowa o budowie Areny Lodowej, zakupie 25 hybrydowych autobusów i wprowadzeniu bezpłatnej komunikacji miejskiej oraz długo oczekiwanych remontów ulic.

Przedstawiciele Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej zwiedzili również plac Kościuszki, Miejskie Centrum Kultury i Arenę Lodową, która powstaje przy ul. Strzeleckiej.

Do Tomaszowa Mazowieckiego przyjechali posłowie: Ryszard Bartosik, Ryszard Galla, Wojciech Król, Anna Kwiecień, Andrzej Maciejewski, Anna Milczanowska, Małgorzata Pępek, Halina Rozpondek, Dorota Rutkowska, Marek Sowa, Wilczyński Ryszard, Grzegorz Wojciechowski, Grzegorz Woźniak i Ireneusz Zyska. W spotkaniu wzięli również udział prezydent Marcin Witko, zastępcy prezydenta Zofia Szymańska i Tomasz Jurek, sekretarz miasta Katarzyna Marchewka, podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa Tomasz Żuchowski, radni Rady Miejskiej oraz radni Sejmiku Województwa Łódzkiego.

Zapis transmisji na żywo:Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij