Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Polska Zobacz Więcej – Weekend Za Pół Ceny

Skansen Rzeki Pilicy oraz Podziemna Trasa Turystyczna „Groty Nagórzyckie”  (filia Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim) już po raz piąty będzie partnerem akcji Polska Zobacz Więcej – Weekend Za Pół Ceny.
Polska Zobacz Więcej-Weekend Za Pół Ceny
W czasie trwania akcji, która w tym roku przypada na dni 5-7 października, wszyscy odwiedzający Skansen Rzeki Pilicy będą mogli nabyć wejściówki z 50% rabatem, zgodnie z poniższą tabelą:

Rodzaj biletu

Cena regularna

Cena w trakcie trwania akcji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY

Bilet normalny

7,00 zł

3,50 zł

Bilet ulgowy

5,00 zł

2,50 zł

Bilet normalny karta tomaszowianina

5,60 zł

2,80 zł

Bilet ulgowy karta tomaszowianina

4,00 zł

2,00 zł

Bilet ogólnopolskiej karty dużej rodziny

4,00 zł

2,00 zł

Bilet tomaszowskiej karty dużej rodziny

3,00 zł

1,50 zł

 
Podziemna Trasa Turystyczna „Groty Nagórzyckie” 6 i 7 października 2018r. (sobota, niedziela), w godzinach 10-18 obniża 50% rabatem wejściówki do obiektu.

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. Akcję zainicjowało Ministerstwo Sportu i Turystyki, a od czterech edycji organizuje ją Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z MSiT.

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij