Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


„Polska zobacz więcej ‒ weekend za pół ceny” – nabór chętnych do udziału w akcji

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza przedsiębiorców, instytucje i organizacje z branży turystycznej do udziału w 8. edycji akcji „Polska zobacz więcej  – weekend za pół ceny”. Rejestracja trwa do 31 stycznia.


polska zobacz więcej 8 edycja nabór


Inicjatywa „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” organizowana jest przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Ministerstwem Rozwoju. Jej celem jest wydłużenie sezonu turystycznego w Polsce.

Do akcji mogą przystąpić: przedsiębiorcy z branży turystycznej, instytucje samorządowe, hotelarze, restauratorzy, organizacje i instytucje związane z obsługą ruchu turystycznego, a także organizatorzy eventów sportowych. Wiosenna edycja odbędzie się w weekend 20-22 marca.

Akcja będzie promowana na dziesięciu rynkach, z których do Polski przyjeżdża ponad 2/3 wszystkich zagranicznych turystów. Poza naszymi sąsiadami: Białorusią, Czechami, Litwą, Niemcami, Rosją, Słowacją i Ukrainą POT zaprosi do Polski także turystów z Finlandii, Norwegii i Szwecji.

Polska Organizacja Turystyczna oferuje wsparcie marketingowe dla partnerów akcji w Internecie, mediach i środkach transportu. Partnerzy akcji, z których aż 90% deklaruje udział w kolejnych edycjach, wskazują trzy główne korzyści  – reklamę dla swoich działalności, dotarcie do nowych klientów oraz wzrost liczby gości.

Zgłoszenia można wysyłać za pomocą formularza znajdującego się na stronie www.polskazobaczwiecej.pl. Partnerzy, którzy wzięli udział w poprzedniej edycji, nie muszą się rejestrować. Wystarczy, że zaktualizują ofertę na swoim koncie. Na stronie znajdują się szczegółowe informacje na temat akcji, regulamin oraz instrukcja zgłaszania ofert.

Źródło: Polska Organizacja Turystyczna


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij