Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Podwójny sukces kręglarzy Pilicy

5 i 6 czerwca odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w kręglarstwie w konkurencjach szybkich, do których należą sprint i tandem mieszany. Obie konkurencje rozgrywane są systemem pucharowym na zasadzie pojedynków (przegrany odpada z mistrzostw). Rewelacyjnie spisali się kręglarze KS PILICA. Mateusz Goździk został mistrzem Polski, a Szymon Kosz wicemistrzem.

W sprincie startował również Filip Skalski KS Pilica, który odpadł w 1/8 po przegranej w bratobójczym pojedynku z Goździkiem, zajmując ostatecznie 14 miejsce. Wśród juniorek również w 1/8 odpadła Julia Sidło przegrywając w dogrywce z Jagodą Dziamską z KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne. Julia ostatecznie zajęła 11 miejsce. Wśród tandemów mieszanych na 6 miejscu uplasował się Szymon Kosz z Weroniką Nowak KK Wrzos Sieraków, 8 miejsce zajęli Julia Sidło z Mateuszem Goździkiem, 18 miejsce Filip Skalski z Zuzanną Barkowską z KK Wrzos Sieraków. Historia lubi się powtarzać. Należy w tym miejscu przypomnieć, że Mateusz z Szymonem zajęli dokładnie te same pozycje w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w 2016.

Gratulujemy zawodnikom i trenerom.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij