Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Podsumowanie wakacyjnych warsztatów z Miejskim Centrum Kultury

W Miejskim Centrum Kultury filii DOK zakończył się cykl dwudniowych, cotygodniowych warsztatów wakacyjnych. Każdego dnia na uczestników czekało wiele atrakcji przygotowanych przez instruktorów oraz słodki poczęstunek.
wakacyjne warsztaty
Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzieli się na czym polega technika ołówkowa i jak prawidłowo odtworzyć martwą naturę. Poznali specyfikę powstawania barw i farb i przelali tę wiedzę akwarelami na papier. Nie zabrakło też  zabaw ruchowych w terenie, spotkań warsztatowych z muzyką, zabaw w teatr, oraz balonowo-bańkowych szaleństw.

Lipiec minął bardzo aktywnie, a dalsza część wakacji będzie równie intensywna. W terminie 20-31 sierpnia 2018 r. w filii DOK odbywać się będzie akcja wakacyjna. Przygotowania cały czas trwają, więc atrakcje w tym roku będą naprawdę wyjątkowe.

  Źródło: Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij