„Po drugiej stronie dnia” – projekcja filmu i spotkanie z twórcami

Muzeum w Tomaszowie Mazowieckim oraz Miejskie Centrum Kultury zapraszają na projekcję filmu fabularnego „Po drugiej stronie dnia” w reżyserii Macieja Sikorskiego. Seanse odbędą się 5 czerwca w godzinach 12 i 15 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz, przy ul. Niebrowskiej 50. Po projekcji organizatorzy zaplanowali spotkanie z twórcami filmu. Wstęp wolny!

Film jest częścią projektu "Po drugiej stronie dnia" realizowanego przez Fundację Budzenie Pasji, którego celem jest między innymi zmiana społecznej świadomości dotyczącej osób zmagających się z chorobami i zaburzeniami psychicznymi. Obok profesjonalnych aktorów (m.in. Michała „Miśka’” Koterskiego) na ekranie zobaczymy artystów z Teatru Exit.