Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Pinik Straży Miejskiej oraz Ośrodka Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych

 Święto Straży Miejskiej oraz Jubileusz 25-lecia Ośrodka Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych odbył się 29 sierpnia na terenie ORDN w Tomaszowie Mazowieckim. Organizatorzy zapewnili moc atrakcji.  Święto Straży Miejskiej oraz Jubileusz 25-lecia Ośrodka Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych odbył się 29 sierpnia na terenie ORDN w Tomaszowie Mazowieckim. Organizatorzy zapewnili moc atrakcji.

Podczas pikniku wszyscy mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami, posłuchać koncertów które odbywały się na scenie amfiteatru, wypróbować symulator dachowania i zderzenia. Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali dmuchańce, malowanie twarzy i papierowych domków, naukę jazdy na rolkach, pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej z udziałem ratowników WOPR oraz basen z zapewnioną opieką ratowników wodnych. Poza tym na każdego czekał grill, kiełbaski, wata cukrowa oraz napoje. Organizatorzy zapewnili darmową linię autobusową PR z placu Kościuszki.

Podczas pikniku świętowaliśmy  Dzień Strażnika Miejskiego ale także Jubileusz 25 Ośrodka Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych w Tomaszowie Mazowieckim,  który został utworzony z inicjatywy Rady Miejskiej na podstawie podjętej Uchwały 6 października 1993 roku jako jednostka budżetowa, wybudowany z funduszy miejskich, a wyposażony przez PFRON oraz sponsorów.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij